Eladó ház Hajdúsámson, Sámsonkert 51 nm
Eladó ház Hajdúsámson, Sámsonkert 51 nm
Eladó ház Hajdúsámson, Sámsonkert 51 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9013054
Referenciaszám: 697200595
Frissítve: ma

Hajdúsámson eladó sorház 1+2 fél szobás: 59,8 millió Ft

59,8 millió Ft
1,17 millió Ft/m²
51 m²
Alapterület
51 m²
Telek
1+2 fél szoba
Szobák száma
Stílusos otthon Sámsonkert szívében – költözhető, teljes bútorzattal! Debrecentől 10percre, Hajdúsámson-Sámsonkert csendes részén eladó ez az 51 nm-es, igényesen kialakított otthon saját kerttel és autóbeállóval. A lakás modern, skandináv hangulatú, sok fa felülettel és egyedi bútorral. A fedett terasz és a hangulatos kert tökéletes hely egy reggeli kávéhoz vagy esti csillagleshez. 51 nm alacsony rezsi (~15000Ft) saját kert + fedett terasz saját autóbeálló egyedi bútorok a vételár részét képezik csendes, barátságos környék Pár perc sétára a Sámson Box (Lidl, Rossmann, Sinsay stb.) , buszmegálló, orvosi rendelő... Ideális választás pároknak,kisebb családnak, esetlegre nyugalomra vágyó idősebbeknek is, akik stílusos otthont keresnek Debrecen közelében.

Tulajdonságok

Típus:
Sorház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2009
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsatornagázkocsibeállóösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sokvári Vivien
Árkadia Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 30 587 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 201 849 Ft
Második évtől
257 352 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.