Eladó ház Lajosmizse 95 nm
Eladó ház Lajosmizse 95 nm
Eladó ház Lajosmizse 95 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9000102
Referenciaszám: HZ085773
Feltöltve: 6 napja

Lajosmizse eladó sorház 5 szobás: 76,9 millió Ft

76,9 millió Ft
809,5 ezer Ft/m²
95 m²
Alapterület
100 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Lajosmizsén 2010-ben épült, zárt udvarban található, két szintes, sorházi ház eladó, saját garázzsal, kis kertrésszel! Főbb jellemzők: - Épület szerkezete: tégla - Fűtés típusa: gáz cirkó - Zárt udvaron 4 ház található, ez a 3. - Két teljes értékű szint, összesen kb. 110 m2 - Nappali + 4 szoba, két fürdő - Saját kertrész kb. 100 m2 - Tulajdoni lap szerint 'lakás' megnevezésű ingatlan, hitelezhető, akár 3%-os hitelre is alkalmas Ha nem akar lemaradni róla, keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Sorház
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2010
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhacsatornacsendesgarázsgardróbgázkertkertkapcsolatosmosókonyhaösszkomfortosteraszvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Nagy Lili
Duna House - Kecskemét, Budai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 259 569 Ft
Második évtől
330 943 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.