Eladó ház Szombathely, Kámon 117 nm
Eladó ház Szombathely, Kámon 117 nm
Eladó ház Szombathely, Kámon 117 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9005090
Referenciaszám: H517927
Frissítve: ma

Szombathely eladó sorház 4 szobás: 75 millió Ft

75 millió Ft
641 ezer Ft/m²
117 m²
Alapterület
450 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Szombathely Kámonban! Ez a 1975-ben épült, jó állapotú, de modernizálást igénylő sorházi ingatlan, Szombathely kedvelt városrészén, Kámonban található. A nyilászárok cseréje már megtörtént! Az alsó szinten tágas előtér, étkezőként is hasznosítható tér, valamint egy konyha-nappali, egylégterű rész található, ahonnan a teraszra léphetünk. Továbbá az alsó szinten egy mosókonyha és egy zuhanyzó+WC is megtalálható. Az emeleten három tágas hálószoba, egy nappaliként is funkcionáló előtér, valamint két erkély várja az új tulajdonost: az egyik az utcafrontra, a másik a kertre néz. A felső szinten található fürdőszoba sarokkáddal felszerelt. A kert hátsó részében egy 9 négyzetméteres műhely van, amely ideális tárolásra vagy kisebb munkákhoz. A kert, szervízúton keresztül, hátulról is megközelíthető. A 450 négyzetméteres telken két autó parkolására alkalmas hely és egy garázs is rendelkezésre áll. További információért és megtekintési időpont egyeztetés miatt hívjon! Energetikai besorolás: G

Tulajdonságok

Típus:
Sorház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1975

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 253 155 Ft
Második évtől
322 766 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%