+11 fotó
Hirdetéskód: 8938348
Referenciaszám: HZ058380-5180772
Frissítve: ma
Veszprém eladó sorház 4 szobás: 136 millió Ft
136 millió Ft
1,27 millió Ft/m²
107 m²
870 m²
4 szoba
Eladó ház, Veszprém
Veszprémben kertvárosi részén, 2021-ben téglából épített, teljesen különálló ikerházrészt kínálok megvételre.
Az ingatlan lakóterülete 107nm, a hozzá tartozó telekrész 420nm.
Lakóterének felosztása:
nappali + konyha
3 szoba,
fürdő, wc,
gardrób szoba,
háztartási helyiség
22nm. fedett terasz
továbbá egy fedett gépkocsibeálló is tartozik hozzá.
Fűtése-hűtése hőszivattyús rendszerrel, klímával történik.
A ház kényelmes, modern, energiatakarékos.
Tervezése, kivitelezése igényes módon, minőségi anyagokkal történt.
Javaslom tekintse meg, de előtte hívjon, írjon, ha kérdései vannak az ingatlannal kapcsolatban.
A hirdetésben szereplő 3%-os kedvezményes kamatozású hitelt Magyarország kormánya nyújtja.
136000000 Ft
Referencia szám: HZ058380
Tulajdonságok
Sorház
Újszerű
Hőszivattyú
2021
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 88 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
585 282 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 88 769 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 88 769 7