+9 fotó
Hirdetéskód: 8950064
Referenciaszám: 394266
Frissítve: 5 napja
Borsosberény eladó szántóföld és legelő: 4,99 millió Ft
4,99 millió Ft
149 Ft/m²
Eladó szántóföld, legelő Borsosberény, 33600nm, 4.990.000Ft - Külterület
Borsosberény külterületen, a 2 - es úttól 4 - 500 méterre erdős területen, 3,36 ha erdős - bokros terület a száraz patak mentén eladó.
075/3 hrsz, területe 0,8857 ha, műv. ága: legelő.
077/1 hrsz. területe 0.3515 ha, műv. ága: legelő
077/2 hrsz. területe: 2,1324 ha, műv. ága: legelő
G.J. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394266
Tulajdonságok
Szántóföld és legelő
33600 m²
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 338 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 338 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 338 0