Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Borsosberényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Borsosberényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Borsosberény

Feltöltve: 10 napja
Eladó ház Borsosberény 103 nm
20
22,9 millió Ft 222,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borsosberény
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
4623 m² telek
2 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Borsosberény 72 nm
1
16,5 millió Ft 229,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borsosberény
72 m² terület
793 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Borsosberény, x 98 nm
18
33,5 millió Ft 341,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borsosberény, x
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
1348 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Borsosberény 70 nm
7
22,99 millió Ft 328,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Borsosberény
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1889 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Borsosberény 33600 nm
12
4,99 millió Ft 149 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Borsosberény
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 6 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Borsosberény 17113 nm
9
3,49 millió Ft 204 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Borsosberény
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.