Eladó mezőgazdasági ingatlan Ásotthalom 121 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Ásotthalom 121 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Ásotthalom 121 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9008447
Referenciaszám: HZ091352-5224141
Feltöltve: ma

Ásotthalom eladó tanya 5755 m² telekterületű: 13 millió Ft

13 millió Ft
107,4 ezer Ft/m²
5755 m²
Telek
Eladó egy felújítandó, 3 szobás tanya 120 négyzetméteren, kiváló áron. Az ingatlan fűtését egy régi, hangulatos búbos kemence, és fatüzelésű kályha biztosítja, amely nemcsak meleget, hanem barátságos atmoszférát is biztosít a hideg téli hónapokban. Az épület vályogból készült, ami természetes szigetelést és kellemes klímát biztosít minden évszakban. A tanya környezete igazán különleges; akácos és gyümölcsfák ölelésében bújik meg, csendes, nyugodt környéken, ahol a természet közelsége minden nap új élményeket tartogat. Az ingatlan bejárása könnyen megoldott, így a mindennapi közlekedés sem okoz problémát. A vízellátás fúrt kútról hidroforral van megoldva, amely biztosítja a folyamatos vízellátást. Az ingatlanhoz két különálló melléképület is tartozik, amelyek további lehetőségeket biztosítanak a tárolásra vagy akár egy műhely kialakítására. Ha békére vágyik és el szeretne rejtőzni a világ zajától, ez a tanya ideális választás lehet Ön számára.

Tulajdonságok

Típus:
Tanya
Alapterület:
121 m²
komfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mészáros Gábor
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút
Az iroda összes hirdetése
+36 70 332 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mészáros Gábor
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút
Az iroda összes hirdetése
+36 70 332 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mészáros Gábor
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút
Az iroda összes hirdetése
+36 70 332 3