Eladó mezőgazdasági ingatlan Kerekegyháza 158 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kerekegyháza 158 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kerekegyháza 158 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8941814
Referenciaszám: HZ056764-5182760
Frissítve: ma

Kerekegyháza eladó tanya 15037 m² telekterületű: 180 millió Ft

180 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
15037 m²
Telek
Modern falusi OTTHON, 2024-ben **ALAPOKTÓL FELÚJÍTVA!** Kunpusztán, Kerekegyháza mellett eladó MODERN TANYA, csendes, de könnyen megközelíthető helyen. Jellemzők: - összesen 15 037 m2 telek: 4 316 m2 tanya + 4 292 m2 erdő + 6 429 m2 szántó - 110 m² lakóház (+48 m² külön konyha-étkező) FELSZERELTSÉG & KOMFORT: Lakóépület (110 m²): - 3 szoba, tágas étkező, fürdő+wc, háztartási helyiség, belső tároló Különálló épületek: - 48 m² konyha-étkező (aknás garázzsal) - 50 m² dupla garázs (szendvicspanel, Hörmann kapu) - 60 m² csarnok/műhely (szendvicspanel) - Pince épület + felszíni tároló - 15 m² külön tároló - vegyes tüzelésű kazán + 3 db klíma(hűtés-fűtés) - Bojleres melegvíz, műanyag nyílászárók, bio szennyvíztisztító - 220V villany Kert: - 300 m² térkövezett udvar - 2 db fúrt kút (egyik 82 m mély) - Minden kész csak beköltözöl! - Nyugalom, de nem elszigeteltség - Kunpuszta békéje, de Kerekegyháza közelsége. Ideális vállalkozónak, családnak, vagy hétvégi paradicsomnak! Ne habozz itt a lehetőség egy gond nélküli modern tanyára! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Tulajdonságok

Típus:
Tanya
Alapterület:
158 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Nagy Lili
Duna House - Kecskemét, Budai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Nagy Lili
Duna House - Kecskemét, Budai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel