+16 fotó
Hirdetéskód: 8097731
Referenciaszám: 377113
Frissítve: 2 hónapja
Őrbottyán eladó tanya 10000 m² telekterületű: 59 millió Ft
59 millió Ft
327,8 ezer Ft/m²
10000 m²
Tanya eladó
Őrbottyánban, csendes, zöld környezetben lévő 1 Ha-os terület 180 nm. alapterületű félkész épülettel eladó. A terület megnevezése szántó-7 és legelő-4. Utcafront: 102 m.
A vizet 36 m. mély fúrt kút biztosítja, a villamos áram (3x32 A) a telekre bevezetve. Helyi rendezési terv szerint Má-lm (lovas major, tanya) övezetben fekszik.
Érvényes építési engedély, e-napló rendben vezetve.
Az épület 44 cm-es PTH téglából épült. A 180 nm. beépítés mellett van még egy 60 nm-es épületre is engedély, melynek a szerelő betonja készült el eddig és a szükséges építőanyagok is a helyszínen vannak.
Tömegközlekedési eszközök, bevásárlási lehetőségek 1,5 km-re találhatók.
Tulajdonságok
Tanya
180 m²
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 985 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 985 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 985 0