Hirdetéskód: 9007639
Feltöltve: ma
Budapest II. kerület eladó társasházi lakás 1+1 fél szobás: 57,5 millió Ft
57,5 millió Ft
1,22 millió Ft/m²
47 m²
1+1 fél szoba
szuterén
Leírás
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, Rózsadombon kínálunk megvételre egy széleskörűen felújított, otthonos hangulatú, kertkapcsolatos lakást. Az ingatlan OSP kompatibilis, így saját célú lakhatásra és befektetésre egyaránt kiváló választás.
A 47 nm-es, bútorozott, 1+1 félszobás, összkomfortos szuterén lakás az AirBnB platformján is kimagasló értékeléseket kapott, így rövid távú kiadásra is ideális lehetőség. Az otthon beépített terasszal, alacsony fenntartási költségekkel és közvetlen kertkapcsolattal rendelkezik.
A társasház gondozott, ősfás kertje kellemes, nyugodt környezetet biztosít a mindennapokhoz. Parkolás a ház előtt, lehetséges.
Kiváló infrastruktúra:
A közelben iskola, óvoda, bölcsőde, gyógyszertár, orvosi rendelő, bevásárlási lehetőségek és kisebb üzletek egyaránt megtalálhatók. Mindössze néhány perc sétával elérhető kutyafuttató, játszótér, futókör és kilátó is.
A lakóközösség csendes és barátságos, főként idősebb korosztályból áll.
Közlekedés:
A 91-es, 191-es és 291-es buszok megállója 2 perc sétára található, ahonnan a Batthyány tér és a metróállomás körülbelül 10 perc alatt elérhető. Autóval a Margit híd mindössze 5 perc távolságra van.
Tulajdonságok
Társasházi lakás
3
Felújítandó
Házközponti
1944
H
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SD
Szalkovszky Dávid
+36 30 496 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
247 454 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.