Hirdetéskód: 8944056
Frissítve: 1 hónapja
Budapest IV. kerület eladó társasházi lakás 1 szobás: 76,9 millió Ft
76,9 millió Ft
1,97 millió Ft/m²
39 m²
1 szoba
1. emelet
Eladó felújított stúdió lakás a Dessewffy utcában – Belső-Erzsébetváros
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Dessewffy utcában eladó egy 39 nm-es, első emeleti, utcai nézetű stúdió lakás.
A lakás lépcsőházból nyílik, világos, praktikus elrendezésű, felújított állapotú, így akár azonnal költözhető vagy kiadásra is kiváló választás.
Főbb adatok:
Alapterület: 39 nm
Emelet: 1. emelet
Kilátás: utcai
Állapot: felújított
Lift: nincs
Közös költség: 19.500 Ft / hó
Vételár: 76.900.000 Ft
Kiváló elhelyezkedés a belváros szívében, számos étterem, kávézó, üzlet és tömegközlekedési lehetőség a közelben.
További képeket szívesen küldünk.
Ingatlanosok segítségét köszönjük, nem szeretnénk igénybe venni.
Tulajdonságok
Társasházi lakás
1
Felújított
Gáz (konvektor)
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SG
Szűcs Gyöngyi
+36 30 604 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
330 943 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SG
Szűcs Gyöngyi
+36 30 604 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SG
Szűcs Gyöngyi