+8 fotó
Hirdetéskód: 8932733
Referenciaszám: LK065686
Frissítve: 22 napja
Bácsalmás eladó téglalakás 3 szobás: 5,5 millió Ft
5,5 millió Ft
71,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
77 m²
3 szoba
földszint
Leírás
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsalmáson lakás eladò
Hangulatos társasházi lakás
Bácsalmáson központhoz közel 77 nm es társasházi lakás eladó.
Tartozik hozzá két szoba ,nappali ,konyha étkezővel, fürdőszoba külön wc vel , előtér valamint egy kazánház.
Falazata vegyes. Nyílászárói fából készültek. Az otthon melegéről gázkonvektorok gondoskodnak de központi fűtés is megoldható.
Járjuk körbe ezt a melegséget árasztó hangulatos lakást.
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 74 814 7
Hitelkalkulátor
Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 74 814 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 74 814 7