+7 fotó
Hirdetéskód: 9002982
Feltöltve: 5 napja
Békéscsaba eladó téglalakás 3 szobás: 43,5 millió Ft
43,5 millió Ft
820,8 ezer Ft/m²
53 m²
3 szoba
1. emelet
Leírás
NE KERESD TOVÁBB!!!!....MEGTALÁLTAD!!!!
Békéscsaba belvárosában a Munkácsy utcában eladó egy első emeleti teljes körűen felújított 53 nm-es társasházi ingatlan.A lakás teljes felújításon esett át. Az átalakítás során megtörtént a nyílászárók cseréje, villanyhálózat felújítása, víz és fűtéshálózat cseréje.Fűtése kondenzációs kazánnal történik. A lakásban kialakításra került egy amerikai konyhás nappali, kettő szoba,fürdő és egy külön Wc. Ezt a gyönyörűen felújított ingatlan azonnal birtokba lehet venni.Érdemes megnézni ha a belvárosban de mégis csendes helyen keresed otthonodat.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Felújított
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
OP
Ottlakánné Pataki Gabriella E.V. Az iroda összes hirdetése
+36 30 113 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
187 204 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
OP
Ottlakánné Pataki Gabriella E.V. Az iroda összes hirdetése
+36 30 113 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
OP
Ottlakánné Pataki Gabriella E.V. Az iroda összes hirdetése