+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9001914
Referenciaszám: LK091757
Frissítve: 2 napja
Békéscsaba eladó téglalakás 1 szobás: 22,5 millió Ft
22,5 millió Ft
592,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
38 m²
1 szoba
2. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó Lakás Békéscsaba!Ez az ingatlan ideális választás fiatal párok vagy egyedülállók részére, de befektetési célra is kiváló, hiszen elhelyezkedése miatt magas kiadási potenciállal rendelkezik.
A második emeleti, 38 nm-es, erkélyes lakás a belvároshoz közel mégis zöld övezetben található a Penza lakótelepen.A lakás felújítást, korszerűsítést igényel, melyek elvégzése után egy igazi kis gyöngyszem garzon várja haza tulajdonosát az Árpád Fürdő közelében.Az ingatlan fűtését gázkonvektorok és egy modern hűtő-fűtő klímaberendezés garantálja.A melegvízellátás átfolyós gáz vízmelegítővel megoldott.
Az ingatlan helyiségei:- szoba (20.5 nm);- konyha, kamra (7.5 és 1 nm);- fürdő (2 nm);- külön WC (1.5 nm);- közlekedő gardrób szekrénnyel (5,5 nm);- erkély (1.3 nm).
Az ingatlan nagyon rövid időn belül birtokba vehető!!!Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását még Ma!
JÓ HELY, JÓ ÁR, JÓ VÉTEL!!!
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1965
1,3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 66 666 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
96 830 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.