+12 fotó
Hirdetéskód: 9015966
Referenciaszám: M323726-5231077
Feltöltve: 2 napja
Budapest I. kerület eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 129,9 millió Ft
129,9 millió Ft
1,27 millió Ft/m²
102 m²
2+1 fél szoba
félemelet
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapesten, a Krisztinavárosban, dupla erkélyes lakást keres?
Akkor ez a hirdetés, Önnek szól!
Budapesten a Vár lábánál, a Vérnezővel szemben, örök panorámás, napfényes nagypolgári, dupla erkélyes lakás eladó!
Eladó az Attila úton, egy szép, patinás, rendezett ház első emeletén (ami tulajdoni lapon félemelet) egy 102 nm-es, 2,5 szobával és hallal rendelkező, 2 erkélyes, klimatizált, nagypolgári tágas lakás.
Délnyugati fekvésének köszönhetően egész nap világos.
Kényelmes elrendezésű, könnyen körbejárható.
Az erkélyes konyha és a félszoba diszkréten elkülönül a lakás egyik szárnyában, míg a reprezentatív hall, panorámás erkélyű nappali, a hálószoba, a fürdőszoba, valamint a külön vendég WC a másik oldalon kaptak helyet, tökéletes harmóniát teremtve a privát és közösségi terek között.
A lakás jó állapotú, ugyanakkor a mai műszaki és esztétikai elvárásokhoz igazodva körszerűsítést igényel. Alaprajzát figyelembe véve, könnyen két generációs otthonná alakítható.
A környék infrastruktúrája egyedülálló, a háztól két percre áll meg az 5-ös busz, és pár perc alatt elérhetőek más, Pestet és Budát összekötő többi buszjáratok, az 56-os villamos, a Várba közlekedő 16-os busz.
A Vérmező közelsége kiváló szabadidős lehetőséget nyújt, míg a közeli éttermek, kávézók és galériák a városi életforma kedvelőinek kedveznek.
A Várba akár busszal akár sétálva könnyedén eljuthatunk. Ez az ingatlan tökéletes választás saját otthonnak, ha szereti a belbudai kényelmet és a patinás polgári lakás tereit, ugyanakkor befektetésnek is kiváló.
Az ingatlan még nem rendelkezik az energetika és a V.B.F. tanusítvánnyal, az elfogadott vételi ajánlat után, az adásvételi szerződés dátumára készen lesznek!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is!
Referenciaszám: M323726
Tulajdonságok
Téglalakás