+12 fotó
Hirdetéskód: 9017772
Referenciaszám: LK090797-5232096
Feltöltve: 1 napja
Budapest I. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 181,3 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
181,3 millió Ft
2,08 millió Ft/m²
505 000 Euro
5 804,6 Euro/m²
87 m²
2 szoba
3. emelet
Eladó lakás, Budapest 1. ker.
Polgári hangulat és páratlan lokáció eladó 93 m²-es lakás az I. kerület, Halász utcában!
Budapest I. kerületének egyik legpatinásabb részén, a Halász utcában, eladó egy 93 m²-es, 2 szobás, 3. emeleti lakás, kivételes elhelyezkedéssel és egyedi hangulattal.
Az ingatlan néhány lépésre található a Duna-parttól, közvetlenül a Parlamenttel szemben, a történelmi belváros szívében. A nappaliból különleges látvány tárul elénk: a Mátyás-templom kupolája is látható, amely igazán egyedivé teszi ezt az otthont.
A lakás elrendezése jól átgondolt: a tágas Hall mellett két külön nyíló szoba biztosít kényelmes életteret, legyen szó családi otthonról, elegáns belvárosi lakásról vagy akár reprezentatív célú ingatlanról.
Műszaki jellemzők:
- Nemrég cserélt, korszerű nyílászárók
- Kondenzációs gázkazán biztosítja a fűtést
- 3.emeleti elhelyezkedés
A társasház teljes tetőszerkezetének cseréje frissen megtörtént, ami hosszú távú biztonságot jelent
A környék infrastruktúrája kiváló: villamos- és buszjáratok a közelben, éttermek, kávézók, galériák, valamint a Budai Várnegyed sétatávolságra elérhető.
Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik értékelik a történelmi környezetet, a presztízs lokációt és a valóban különleges kilátást Budapest egyik legszebb részén.
Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban keressen bátran az elérhetőségeimen.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.