Eladó lakás Budapest II. kerület, Széphalom 61 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Széphalom 61 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Széphalom 61 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9008097
Referenciaszám: M328609
Feltöltve: ma

Budapest II. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 126,9 millió Ft

126,9 millió Ft
2,08 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
61 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
*****Felújított, kertkapcsolatos lakás eladó a II. kerületben***** Eladó Hűvösvölgytől 10 perc buszútra, a Kölcsey utcában egy 63 m-es, frissen felújított lakás. Az ingatlan egy jó állapotú, szigetelt, mindössze háromlakásos ház földszintjén található. A 2026-os felújítás során mindent modernizáltak: új nyílászárók, burkolatok és fűtésrendszer várja az új lakókat. A lakás délnyugati tájolású, így egész nap világos. A nappali-konyhából közvetlen kijárat nyílik a teraszra, azt és a másik 2 szobát is hűtő-fűtő klímákkal szerelték fel. A fürdőszoba mellett egy külön WC is helyet kapott. A konyha- és előszobabútor a vételár részét képezi. A lakáshoz tartozik egy autóbeálló, ahol lehetőség van az elektromos töltésre is! A lakáshoz tartozik egy 88 nm-es, kizárólagos használatú, elszeparált kertrész, amely ideális pihenésre, sütögetésre. A kertben egy saját kerti tároló is helyet kapott a szerszámoknak és bicikliknek. Csendes, kertvárosi környezet, ahol a természet karnyújtásnyira van. Hűvösvölgy központja és a tömegközlekedési csomópont mindössze 10 perc busszal, így a belváros is könnyen elérhető. Ne hagyja ki ezt az egyedi lehetőséget - keressen bátran a hét bármely napján!

Építés éve:
1950
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
klímaösszkomfortosvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mogyorósi Andrea
Budapest XIII. kerület Pannónia utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda