Eladó lakás Budapest II. kerület, Törökvész 101 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Törökvész 101 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Törökvész 101 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8995282
Frissítve: 7 napja

Budapest II. kerület eladó téglalakás 3+1 fél szobás: 179 millió Ft

179 millió Ft
1,77 millió Ft/m²
101 m²
Alapterület
3+1 fél szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
II. Törökvészen, hamisítatlan bauhaus ház második emeletén, 101 nm-es, erkélyes, jó állapotú, 3,5 szobás lakás eladó. Remek alaprajzú, jó adottságú napsütötte lakás, (csak a képeken a sötét falak miatt nem jön át) Belmagasság 3,20m Bármikor tudom mutatni, kulcs nálam. Az ingatlanhoz tartozó garázs megvásárolható 8 Mft Irányár: 179 MFt

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1930
Erkély:
10 m²
Energetikai besorolás:
D
bútorozottduplakomfortosgarázs

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Rosehill Agency KFt. Az iroda összes hirdetése
+36 30 990 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 604 197 Ft
Második évtől
770 334 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép