+12 fotó
Hirdetéskód: 8998701
Referenciaszám: 360091006-286
Frissítve: 5 napja
Budapest II. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 336,4 millió Ft
336,4 millió Ft
1,73 millió Ft/m²
195 m²
4 szoba
1. emelet
195 nm-es, 4 szobás LAKÁS a Rózsadombon!
Polgári elegancia és zöldövezeti nyugalom Rózsadomb és Vérhalom találkozásánál.
Eladó egy 195 nm-es, különleges otthon a II. kerület legkeresettebb részén.
Az Eszter utca közvetlen környezete Budapest egyik legimpozánsabb, leginkább vágyott lakóövezete. Itt kínálunk megvételre egy olyan ingatlant, amely a régi korok nagypolgári eleganciáját ötvözi a modern kertvárosi intimitással.
•A 4 méteres belmagasság és a hatalmas, napfényben fürdő ablakok ma már ritkaságnak számítanak.
• A társasház mindössze néhány lakásos, így a diszkréció és a nyugodt szomszédság garantált.
• A 195 m²-es alapterület mellett saját pince és garázs is tartozik az ingatlanhoz, megoldva minden tárolási és parkolási igényt.
Az ingatlan jelenleg közepes állapotú (a fűtésrendszer, elektromos hálózat, nyílászárók korszerűsítése indokolt), legyen szó modern minimálról vagy klasszikus luxusról, a terek minden stílushoz adottak.
Hívjon bizalommal a részletekért!
Eladásra, kiadásra váró ingatlanát is rám bízhatja annak teljes körű ügyintézésével.
Hétvégén is várom érdeklődését, ha nem válaszolok a telefonra, amint tudom, visszahívom. Állok rendelkezésére Viberen vagy Watsappon is, keressen időpont egyeztetéssel kapcsolatban.
Ha tapasztalt, lelkiismeretes, képzett profi szakemberre van szüksége, akkor Családi Ingatlan Centrum.
Közel 15 éves helyi tapasztalattal várom jelentkezését. Baczynski Eszter
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Jó állapotú
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel