+15 fotó
Hirdetéskód: 8940864
Referenciaszám: M325276
Frissítve: 1 hónapja
Budapest II. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 119,9 millió Ft
119,9 millió Ft
1,52 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
79 m²
3 szoba
1. emelet
Leírás
***II.kerület, Kolosy tér környékén hall + 3 szobás, ERKÉLYES, Dunai PANORÁMÁS lakás AUTÓBEÁLLÓVAL eladó!***
A 79 nm-es lakás egy 5 szintes, LIFTES, KARBANTARTOTT társasház első emeletén helyezkedik el.
A TÁGAS, VILÁGOS lakás mindhárom szobája KÜLÖN NYÍLÓ.
Az ingatlanban EGYEDI mérőórás távfűtés működik, a hűtésről KLÍMA gondoskodik.
Az ablakokat MODERN, 3 rétegű, HŐ és HANGSZIGETELT nyílászárókra cserélték, a bejárati ajtó BIZTONSÁGI.
A hálószobák ablakai hátsó kertre néznek, és REDŐNNYEL FELSZERELTEK.
A beépített konyha GÉPESÍTETT, és egy KAMRA szekrénnyel felszerelt.
A fürdőszoba KÁDAS, a WC KÜLÖN került kialakításra.
A lakáshoz egy TÁROLÓ is tartozik a pincében.
A vételár tartalmaz egy nyílt, udvari AUTÓBEÁLLÓT IS.
Az ingatlan állapota ÁTLAGOS, akár költözhető is, de felújítás után igazi gyöngyszem válhat belőle.
A konyha áthelyezésével a hallba egy TÁGAS , AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIHOZ juthatunk, és a konyha helyén egy újabb szobát alakíthatunk ki.
Ha ingatlan vásárlásával egy ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉST is szeretne egyben, akkor ez egy remek lehetőség az ön számára.
Ha felkeltette érdeklődését az ingatlan, kérem, hívjon bizalommal akar hétvégén is!
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Átlagos
Távfűtés egyedi méréssel
1960
3 m²
G
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Kiss Ildikó Mária
Budapest II. kerület Szépvölgyi út 2 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 950 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
515 995 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.