Eladó lakás Budapest II. kerület 38 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület 38 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület 38 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9002292
Referenciaszám: LK045580-5222210
Feltöltve: 4 napja

Budapest II. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 63,38 millió Ft

63,38 millió Ft
1,67 millió Ft/m²
38 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eladó 38 m2-es lakás Budapesten, a 2. kerületbenEladásra kínálunk egy 38 m2-es, 1 szobás lakást a Millenáris Park közelében. A lakás jó állapotú, igény szerint átalakítható. A lakás csendes belső kertre néz, akár egy kiülőrész is kialakítható. Fűtése egyedi, gázcirkó, alacsony fenntartási költséggel (közös költség 28.000 Ft, amely felújítási alapot is tartalmaz).Helyiségek: Szoba (22 m2) Konyha Fürdő WC-vel Előszoba KamraA ház az 1930-as években épült, gangos, karbantartott állapotú. Közlekedése kiváló: villamos, metró és buszmegálló pár perc sétával elérhető.Ideális választás első lakásnak vagy befektetésnek. Ha a hirdetés felkeltette érdeklődését kérem keressen. Referencia szám: LK045580

Építés éve:
1930

Az iroda összes hirdetése
+36 1 444 74

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 213 936 Ft
Második évtől
272 762 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.