Hirdetéskód: 9012257
Feltöltve: 1 napja
Budapest III. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 105 millió Ft
105 millió Ft
1,98 millió Ft/m²
53 m²
2 szoba
1. emelet
Leírás
Eladó a Római parton egy 53 nm-es teraszos első emeleti nappali plusz egy haló szobás lakás.
Az ingatlan a lakópark Dunához közeli részén helyezkedik el, nagyon csendes nyugodt, kilátással a Dunára és a parti sétányra.
A lakás nagyon igényes és hangulatos kialakítású, a hálóhoz tartozik egy tágas gardróbszekrény is, illetve a teraszra innen is nyílik kijárás. A fürdőszoba néhány éve lett felújítva, magas kategóriás burkolatokkal, szaniterekkel.
A lakóparkban medence is található, mely kellemes pihenést biztosít a meleg a nyári napokon. A kert rendezett diszkert egész évben, karbantartott hangulatos, grillezési lehetőséggel. Továbbá a fittness részlegen gépek, futópad és a szauna is van ami a lakók kényeztetését szolgálja.
A lakáshoz opcionálisan
megvásárolható a ház alatti mélygarázsban egy beálló es egy zárt tároló.
Ára: 15 m forint
Közelben fittnessterem, vásárlási lehetőség, kispiac, pékség és természetesen a Római parti hangulat elengedhetetlen hekksütői, éttermei, bárjai találhatóak.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom a hívását!
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Felújított
Gázkazán
10 m²
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
IM
Ingatlanértékestő Maloványi Csilla
+36 30 393 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
451 872 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.