+7 fotó
Hirdetéskód: 8936437
Referenciaszám: 25167
Frissítve: 2 napja
Budapest IV. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 67,5 millió Ft
67,5 millió Ft
1,35 millió Ft/m²
50 m²
2 szoba
földszint
Leírás
Eladóvá vált egy 171nm-es telekrészen, tágas, 50nm-es, 2 szobás, napfvényes, tégla lakás, zöld részen,csendes utcában. A lakás azonnal költözhető!
A lakáshoz tartozik egy tároló, és egy fedett autóbeálló, így tökéletes választás autósok számára.
A bevásárlás rendkívül egyszerű, mivel pár utcára található a Stop Shop. A közelben dm,Spar,Rossman boltok állnak rendelkezésünkre.
A Károlyi Sándor Kórház, és a Károli Gáspár Református Egyetem Pedagógiai kara is rendkívül közel van.
Közeli közlekedési lehetőségek:
Járnak a 25,104,170,196,204,270 buszok, illetve a közelben Istvántelek vasútállomás.
A lakás tökéletes választás első lakásnak, vagy akár befektetésnek.
A lakás előre egyeztetett időpontban tekinthető meg, kulcsunk van hozzá!
Energetikai tanúsítvány nincsen, szerződésig készítik el.
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Jó állapotú
Gázkazán
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 343 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
290 489 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.