+17 fotó
Hirdetéskód: 8948093
Referenciaszám: LK074509
Frissítve: 1 napja
Budapest IV. kerület eladó téglalakás 5 szobás: 110 millió Ft
110 millió Ft
1,28 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
86 m²
5 szoba
földszint
Leírás
Új Élet, Új Otthon Újpest Zöldövezetében!
Eladó egy minden igényt kielégítő, teljeskörűen felújított, 86 nm-es álomotthon a Görgey Artúr úton!
Újpest egyik legkedveltebb részén, egy rendezett, mindössze 10 lakásos tégla társasház magasföldszintjén kínáljuk megvételre ezt a napfényes, erkélyes lakást. Ha fontos Önnek a minőség és a tágas térérzet, ezt látnia kell!
AMIÉRT EZ A LAKÁS TÖKÉLETES VÁLASZTÁS:
Teljes körű megújulás: 4 éve a teljes villanyvezeték- és csőhálózat, a hideg-meleg burkolatok, valamint az összes nyílászáró cseréje megtörtént.
Modern technológia: A fűtésről és a meleg vízről egy magas minőségű Bosch kombi cirkó gondoskodik alacsony rezsi mellett.
Kényelmi extrák: Új műanyag ablakok redőnyökkel és szúnyoghálóval felszerelve, biztonsági bejárati ajtó.
Páratlan térérzet: A 3 méteres belmagasság és a tágas, napfényes terek elegáns és szellős otthont teremtenek.
ELOSZTÁS ÉS LEHETŐSÉGEK:
Az ingatlan jelenleg kiváló elrendezésű: 3 szoba + 2 félszoba, tágas étkezős konyha, kamra és egy kényelmes, sarokkádas fürdőszoba alkotja.
Tipp: Az egyik nagyszoba jelenleg ketté van osztva, így ideális mozaikcsaládoknak vagy külön gyerekszobát keresőknek, de ez a fal bármikor könnyedén visszabontható, ha egy hatalmas nappalit szeretne.
ELHELYEZKEDÉS ÉS KÖRNYÉK:
A Görgey Artúr út méltán népszerű: karnyújtásnyira a 12-es és 14-es villamos, az M3-as metró pedig gyorsan elérhető. A közelben minden megtalálható, ami a hétköznapokhoz kell: Lidl, Spar, OBI és az Újpesti Szakrendelő.
EXTRÁK, AMIK AZ ÁRBAN BENNE VANNAK:
Saját 6 nm-es pince tároló.
Saját 4 nm-es padlás tároló.A képek között látványtervek is szerepelnek, bemutatva a lakásban rejlő további lehetőségeket.