Eladó lakás Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros 73 nm
Eladó lakás Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros 73 nm
Eladó lakás Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros 73 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9010017
Referenciaszám: LK023791-5152575
Feltöltve: ma

Budapest IX. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 89,9 millió Ft

89,9 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
73 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Start Hitelre is alkalmas ! Budapest 9. kerületében, az Angyal utcában, kiváló elhelyezkedéssel és remek közlekedés mellett kínáljuk ezt a 3. emeleti, utcai fekvésű, felújított, cirkófűtéses, két szobás lakást. Az ingatlan tágas, világos terekkel várja új tulajdonosát, ahol a napfény természetes módon tölti meg az otthont. A hangulatos étkező-konyha ideális helyszíne a közös reggeliknek vagy baráti vacsoráknak. A lakás három éve teljeskörű felújításon esett át, így az új lakónak már csak költöznie kell. A jelenleg egybenyíló két szoba kisebb átalakítással két különnyíló szobává alakítható, így kiváló választás lehet pároknak, családoknak vagy akár befektetésnek is. Kiváló lokáció Jó közlekedés Felújított, azonnal költözhető Világos, barátságos terek Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 89900000 Ft Várom megtisztelő hívását! Kuti-Valykó Kornélia 0630/920-3745 legeza.kornelia@dh.hu Referencia szám: LK023791-ZE

Építés éve:
1940

Az iroda összes hirdetése
+36 30 920 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 303 449 Ft
Második évtől
386 889 Ft