Eladó lakás Budapest V. kerület, Belváros, Múzeum kört 54 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 8995098
Feltöltve: 9 napja

Budapest V. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 94,9 millió Ft

94,9 millió Ft
1,76 millió Ft/m²
54 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
félemelet
Emelet
V. Múzeum körút -Kálvin térnél Jó állapotú Azonnal birtokba vehető lakás Eladó ! Félemeleti , jó állapotú 1+1 szobás összkomfortos, villany fűtéses, másodlagosan hűtő- fűtő klímával felszerelt panorámás , tehermentes, azonnal birtokba vehető lakás eladó ! A ház kívülről felújított, belül jó állapotú, liftes ! A környék minden szempontból prémium: -V. kerület – belvárosi presztízs -M3 metró, 4-6 villamos pár perc -Egyetemek közelsége (folyamatos bérlői kereslet) -Éttermek, kávézók, kulturális központ Kinek ideális? -Befektetőknek (azonnali kiadhatóság) -Belvárosi életet keresőknek -Értékálló ingatlant vásárlóknak Az ilyen elhelyezkedésű, panorámás lakások a V. kerületben ritkán elérhetők, ezért komoly érdeklődés várható. Megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Elektromos
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsatornacsendesjó beosztásújó közlekedésűkandallókaputelefonklímaliftösszkomfortospanorámavilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Vizvári Ilona
Multihome Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 70 886 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 320 326 Ft
Második évtől
408 406 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.