+13 fotó
Hirdetéskód: 8935505
Referenciaszám: LK032803-5178054
Frissítve: 6 napja
Budapest V. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 80 millió Ft
80 millió Ft
2,05 millió Ft/m²
39 m²
1 szoba
3. emelet
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Exkluzív városi garzon Budapest ikonikus központjában
Budapest belvárosának egyik legfrekventáltabb és legkeresettebb környezetében, a városi pezsgés szívében, közvetlenül a Budapest Eye-val szemben kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, 39 nm-es, világos garzonlakást.
Az ingatlan belső kialakítása harmonikus és funkcionális: az előtérből egy stílusosan elkülönített konyhaétkező rész nyílik, míg a tágas lakótér elegáns életteret biztosít pihenéshez és mindennapi használatra egyaránt. A fürdőszoba igényes, zuhanyzós kivitelben készült.
A konyhai infrastruktúra adott, ugyanakkor az enteriőr könnyedén alakítható az új tulajdonos egyedi elképzelései szerint, legyen szó saját otthonról vagy reprezentatív városi apartmanról.
A nagy ablakfelületeknek köszönhetően az ingatlan egész nap természetes fénnyel telített, hangulata nyugodt és kifinomult ritka kombináció a belváros szívében.
További információért és megtekintésért keressenek bizalommal.
Amennyiben a finanszírozáskor hitelre lenne szüksége, bankfüggetlen Credipassos hitelszakértőnk díjmentesen áll rendelkezésére.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban keressen bizalommal.
Referencia szám: LK032803
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gázkazán
1844
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 09
Hitelkalkulátor
Második évtől
344 284 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.