+3 fotó
Hirdetéskód: 9019369
Referenciaszám: M329684-5233388
Feltöltve: ma
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 315 millió Ft
315 millió Ft
3,84 millió Ft/m²
82 m²
2 szoba
1. emelet
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Eladó Budapest szívében egy , jó állapotú, 82 nm-es 2 nagyszobás polgári lakás, amelyhez egy tágas, 12 nm-es erkély is tartozik. , a Liszt Ferenc tér egyik legpatinásabb épületében.
Az ingatlan közvetlen közelében található a világhírű Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem impozáns épülete, amely a környék kulturális eleganciáját és egyedi hangulatát meghatározza.
A lakás világos, elegáns terekkel, magas belmagassággal és különleges városi atmoszférával várja új tulajdonosát.
Az erkélyről Budapest egyik legkedveltebb sétálóövezetének pezsgő élete tárul elénk, miközben a környék éttermei, kávézói és kulturális helyszínei mind pár lépésre elérhetők.
A lakás ideális választás lehet saját otthonnak, reprezentatív belvárosi lakásnak vagy hosszú távú befektetésnek is.
Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre.
Érdeklődés esetén keressen bátran!
Referencia szám: M329684
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
1890
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Balázs Levente
OTPip - Budapest I. kerület Fő utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 179 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 355 616 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.