+17 fotó
Hirdetéskód: 8778179
Referenciaszám: LK029109-5071094
Frissítve: 2 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 69 millió Ft
69 millió Ft
1,86 millió Ft/m²
37 m²
1 szoba
földszint
Eladó lakás, Budapest 6. ker.
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériázott, belső kétszintessé alakított ingatlant.Az ingatlan jelenleg irodaként van hasznosítva, tulajdoni lapon is iroda.Az alsó szinten nagy tárgyalóhelyiség, előtérrel, közlekedővel, az emeleten pedig helyet kapott a konyha- étkezővel, egy szoba, gardróbbal és egy fürdőszoba.Az ingatlan elektromos üzemeltetésű, gáz nincs bekötve. Rezsije rendívül alacsony, a közös költség 11.000 ft.Infrastruktúrája, elhelyezkedése kiváló, az Operaház közvetlenül szemben található.Kiadásra és lakhatásra is remek választás,További információkért és megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal.
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Elektromos
1885
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 05
Hitelkalkulátor
Második évtől
296 945 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 05
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 05