+17 fotó
Hirdetéskód: 8876747
Referenciaszám: LK064221-5140292
Frissítve: 14 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 228,75 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
228,75 millió Ft
2,57 millió Ft/m²
625 000 Euro
7 022,47 Euro/m²
89 m²
4 szoba
5. emelet
Eladó lakás, Budapest 6. ker.
Eladó penthouse lakás Budapest szívében, a 6. kerületben lenyűgöző panorámával a Bazilikára
Kivételes lehetőség a város egyik legkeresettebb részén: eladó egy 89 m²-es, napfényes penthouse lakás a Terézváros elegáns utcái felett, az 5. emeleten, közvetlen rálátással a Bazilikára.
A lakás elrendezése modern és kifinomult: impozáns nappali + 3 külön nyíló szoba, 2 kényelmes fürdőszoba, valamint egy intimebb terasz, amely az egyik hálószobához kapcsolódik. A nyugati tájolás egész napos természetes fényt és kellemes hangulatot ad, míg a padlófűtés és a 4 beépített klíma a tökéletes komfortot biztosítja.
A nappaliból egy elegáns belső lépcső vezet fel az ingatlan valódi ékkövéhez: a 70 m²-es, saját használatú tetőteraszhoz, ahol szauna és jacuzzi teremtenek exkluzív, privát wellness-élményt mindezt a város fölött, hamisítatlan pesti hangulatban.
Mindenek felett
A penthouse tágas teraszáról páratlan látvány nyílik: a pesti bérházak karakteres, történelmi tetősora szinte díszletként terül el a szemünk előtt, s kicsit távolabb tekintve a Bazilika méltóságteljes kupolája rajzolódik ki. Ez a panoráma a város különleges, időtlen hangulatát idézi, egyszerre modern és romantikus és minden napszakban új arcát mutatja.
Kinek ajánlom?
Ez az ingatlan azoknak szól, akik nem csupán egy lakást keresnek, hanem egy olyan életteret, amely valóban kiemelkedik a városi kínálatból. Azoknak, akik értékelik a minőséget, a letisztult eleganciát, a privát luxust és a belváros felett megélhető csendes pillanatokat.