+8 fotó
Hirdetéskód: 8954132
Referenciaszám: H516049
Frissítve: 10 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 83,9 millió Ft
83,9 millió Ft
1,86 millió Ft/m²
45 m²
1 szoba
3. emelet
PRÉMIUM MINŐSÉGBEN FELÚJÍTOTT NAGYPOLGÁRI LAKÁS ELADÓ A KIRÁLY UTCÁBAN!
A KIRÁLY UTCA egyik legpezsgőbb részén, BUDAPEST SZÍVÉBEN található.
A környék igazi VÁROSI ÉLETÉRZÉST kínál: a házzal szemben van a nyüzsgő GOZSDU UDVAR, valamint számtalan ÉTTEREM, BÁR ÉS KÁVÉZÓ várja az itt lakókat.
KIVÁLÓ LOKÁCIÓ:
Minden fontos szolgáltatás, bevásárlási lehetőség és közlekedési csomópont KÖNNYEDÉN ELÉRHETŐ.
A KÖRNYÉK KÜLÖNÖSEN NÉPSZERŰ a fiatalok és a rövid- illetve hosszú távú kiadásban gondolkodó befektetők körében.
Ha hétvégi kikapcsolódást keresünk, a DUNA-PARTOT 15 perc SÉTÁVAL elérhetjük.
AZ ÉPÜLETRŐL:
A társasház KIVÁLÓ ÁLLAPOTBAN van, rendezett, ZÖLDESÍTETT BELSŐ UDVARRAL rendelkezik, amely alatt PARKOLÓHÁZ található.
EZ A 45 nm-es LAKÁS egy teljes körűen átalakított és MAGAS MŰSZAKI TARTALOMMAL FELÚJÍTOTT nagypolgári ingatlan.
A mellette lévő 77nm-es, szintén EXKLUZÍV minőségben felújított lakás is megvásárolható, amelynek részleteit kérésére megadom Önnek.
A LAKÁS JÓ ELOSZTÁSÚ, a mai kornak megfelelően TÁGAS TEREK, RAGYOGÓ FÉNYEK jellemzik.
MŰSZAKI TARTALOM ÉS FELÚJÍTÁS:
A felújítás során a lakás MINDEN RÉSZLETE megújult, magas MINŐSÉGI követelmények mentén:
-teljes ELEKTROMOS és GÉPÉSZETI alaprendszerek cseréje
-PADLÓFŰTÉS, energiatakarékos KONDENZÁCIÓS gázkazánnal, helyiségenként szabályozva
-KLÍMA előkészítés minden helyiségben (kondenzvíz közvetlen csatornába kötve)
-OKOS VILÁGÍTÁSI rendszer, wifi-s relékkel, akár telefonról vezérelhető
-RIASZTÓRENDSZER kiépítésének előkészítése
-új, több ponton záródó BIZTONSÁGI bejárati ajtók
-kiemelt HANGSZIGETELÉS: Viablokk falazat + fagyapot és hanggátló gipszkarton
RITKA BELVÁROSI ADOTTSÁG:
Az ablakból háztető látszik, nem lát be senki, így KIFEJEZETTEN INTIM, NYUGODT “menedék” a pezsgő belváros közepén.
A minden igényt kielégítő, MAGAS MINŐSÉGBEN KIVITELEZETT ingatlan AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, és kimondottan jó választás mind lokáció, mind minőség szempontjából.
Hívjon bizalommal a hét bármely napján!
Tulajdonságok
Téglalakás
Gázkazán
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
361 067 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.