+9 fotó
Hirdetéskód: 9000871
Referenciaszám: 12864
Feltöltve: 5 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 185 millió Ft
185 millió Ft
2,23 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
83 m²
3 szoba
3. emelet
Eladó lakás Budapest Dessewffy utca III. emelet 83m2 ref: | Belváros specialista ingatlaniroda
Budapest VI. ker. a kedvelt Dessewffy utcában, kiváló közlekedés mellett, gyönyörű házban eladó egy 83 nm-es, gyönyörű napfényes, dupla erkélyes, dupla komfortos, luxus szinten felújított polgári lakás.
Az ingatlan egy hatalmas étkezős konyhából és 3 szobából, valamint 2 fürdőszoba+wc-ből áll.
2 szoba az utcára, 1 pedig az udvar felé néz.
Fényviszonyok tekintetében nagyon előnyös az elhelyezkedés, ugyanis minden napszakban fényárban úszik a lakás.
Az erkélyekről a Bazilika kupoláira is jó a rálátás.
A legmagasabb szintű anyagok kerültek beépítésre, ezen kívül minden szoba klimatizált.
A fűtésért egy cirkó kazán felel, a meleg vizet egy méretes villanybojler szolgáltatja.
A közös költség korlátlan vízfogyasztással 33 ezer forint.
A ház kívül-belül kiváló állapotnak örvend, a közös képviselet kifejezetten agilis és aktív a ház ügyeit illetően.
A lakás tehermentes és gyorsan birtokba vehető.
Irányár: 185 M Ft.
Tel.: 06704008010
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 400 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
796 156 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.