+17 fotó
Hirdetéskód: 9003181
Referenciaszám: M326753-5222565
Feltöltve: 4 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 96 millió Ft
96 millió Ft
1,26 millió Ft/m²
76 m²
3 szoba
2. emelet
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Eladó polgári lakás a Nyugatinál kiváló lokáció, tágas terek!
Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Nyugati pályaudvar közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 76 nm-es, jó állapotú, klasszikus polgári lakást.
Az ingatlan egy jó állapotú, tégla szerkezetű társasház 2. emeletén található, liftes épületben. A lakásban 3 külön nyíló, tágas szoba kapott helyet, melyek a 3,6 méteres belmagasságnak köszönhetően rendkívül világosak és elegáns térérzetet biztosítanak.
Főbb jellemzők: 76 nm alapterület, 3 egész szoba, polgári stílus, 3,6 m belmagasság, jó állapotú lakás és épület, gáz-cirkó fűtés, udvari nézet, csendes környezet. Napfényes terek, bútorozott, gépesített, beépített konyhával. Liftes ház, zárt lépcsőház.
Közös költség: 41 000 Ft.
A lakás összkomfortos, jelenlegi állapotában is költözhető, ugyanakkor igény szerint könnyen alakítható, akár befektetési célra is ideális (pl. kiadásra).
Elhelyezkedés:
A Nyugati tér, tömegközlekedési csomópontok, üzletek, éttermek, irodák és szolgáltatások pár perc sétával elérhetők. A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik, így saját otthonnak és befektetésnek egyaránt tökéletes választás.
Az ingatlan az Otthon Start Program keretében is elérhető.
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget a belváros szívében!
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: M326753
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Reich Melinda
OTPip - Budapest I. kerület Fő utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda