Eladó lakás Budapest VI. kerület, Dessewffy u.  46 nm
Eladó lakás Budapest VI. kerület, Dessewffy u.  46 nm
Eladó lakás Budapest VI. kerület, Dessewffy u.  46 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9009210
Referenciaszám: LK099920
Feltöltve: ma

Budapest VI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 86,3 millió Ft

86,3 millió Ft
1,88 millió Ft/m²
46 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
A lakás földszinti, rendezett, udvarról megközelíthető, nagyon közel az Arany János utcai metrómegállóhoz. Az ingatlan különlegessége, hogy az előtérből két, egymástól teljesen független lakrész nyílik, mindkettő saját galériával és külön fürdővel, konyhával. 1. lakrész nagyobb, két fürdőszobával - Külön konyha fogad, innen lépünk tovább a tágas, galériázott szobába. - A szoba alsó szintjén nappali- és hálórész, valamint egy fürdőszoba található. - A galérián egy további hálótér kapott helyet, saját kádas fürdőszobával. A kialakításnak köszönhetően jól elkülönülnek a funkciók, kényelmes élettér jön létre. 2. lakrész kompakt, külön fürdővel és galériás hálóval - Az alsó szinten konyha/étkező rész, innen nyílik a fürdőszoba. - A galérián egy kényelmes hálóhelyiség található. A tér praktikus, jól használható, teljesen önálló egységet alkot. Általános jellemzők: - Közepes, jó állapotú, folyamatosan karbantartott ingatlan - Földszinti elhelyezkedés, könnyű megközelítés - Udvari bejárat, nyugodt környezet - Egy cím alatt két külön lakrész, külön funkciókkal

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1935
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
bútorozottcsatornacsendesgázinternetjó beosztásújó közlekedésűösszkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Dorogi Dávid
Duna House - Bazilika
Az iroda összes hirdetése
+36 70 363 4