+17 fotó
Hirdetéskód: 9011622
Referenciaszám: 396070
Feltöltve: ma
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 59,9 millió Ft
59,9 millió Ft
2,22 millió Ft/m²
27 m²
1+1 fél szoba
1. emelet
Eladó téglalakás Budapest, VI. kerület, 27nm, 59.900.000Ft - Nagymező utca
(For English scroll down)
Designer mini lakás a Nagymező utcában – galériával, stílusosan felújítva!
Eladó a VI. kerület egyik legpezsgőbb, mégis élhető részén, a Nagymező utcában, egy 1. emeleti, 27 nm-es, csodásan felújított lakás, amely a látványterveknek megfelelően, igényesen és átgondoltan került kialakításra.
A lakás belső tere minden részletében a praktikusságot és a stílust ötvözi: a nappali-konyha kis étkezővel kellemes, világos életteret biztosít. A több mint 4 méteres belmagasság lehetővé tette egy kényelmes, álló galéria kialakítását a fürdőszoba és az előszoba felett, ahol a hálószoba kapott helyet, beépített tárolási lehetőséggel.
Különleges és egyedi megoldás, hogy a hálórészből ablak nyílik a nappalira, ami nemcsak praktikus, hanem igazán karakteres hangulatot is ad a lakásnak.
Az ingatlan minden részlete új, modern és harmonikus – ide valóban csak beköltözni kell.
Az elhelyezkedés kiváló: éttermek, kávézók, színházak, üzletek és minden fontos szolgáltatás pár lépésre található, a közlekedés pedig gyors és kényelmes.
Ez a lakás tökéletes választás azoknak, akik egy stílusos, különleges hangulatú otthont keresnek a belváros szívében, vagy egy igazán vonzó, könnyen kiadható befektetést.
Ritka hangulat, kiváló lokáció – érdemes személyesen is megnézni!
ID 395698
Designer studio apartment in Nagymező Street – featuring an open-concept layout and stylishly renovated!
For sale in one of the most vibrant yet livable parts of District VI, in Nagymező Street, is a 27-square-meter, beautifully renovated first-floor apartment that was designed with care and attention to detail, in line with the architectural plans.