+8 fotó
Hirdetéskód: 8931155
Referenciaszám: 393548
Frissítve: 14 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 72,9 millió Ft
72,9 millió Ft
1,12 millió Ft/m²
65 m²
2 szoba
félemelet
Eladó téglalakás Budapest, VII. kerület, 65nm, 72.900.000Ft - Osvát utca
Eladó egy jó adottságú téglaépítésű lakás Budapest belvárosában, az Osvát utcában.
A 65 négyzetméteres ingatlan a magasföldszinten helyezkedik el.
A lakásban két külön bejáratú szoba található, mindkettő utcai kilátással rendelkezik.
A fűtésről gáz cirkó rendszer gondoskodik.
A lakást saját igényei szerint tudja felújítani az új tulajdonos.
Belmagasság 3,5 m, így galéria is kialakítható.
Közlekedés kiváló, 4-6 villamos 3 perc sétatávolságra található.
Közelben éttermek, kávézók, színházak nyújtják a kikapcsolódási és szórakozási lehetőséget.
Ideális választás lehet azok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék kialakítani otthonukat.
Ingyenes hiteltanácsadás igényelhető.
ID: 393548 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393548
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Gázkazán
1879
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 153 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
313 728 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.