+17 fotó
Hirdetéskód: 8932551
Referenciaszám: M325105
Frissítve: 1 hónapja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 72,5 millió Ft
72,5 millió Ft
1,91 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
38 m²
2 szoba
2. emelet
Leírás
***Kiemelt megbízás!*** Kiváló lakás a Kazinczy sétányon - azonnali befektetésre vagy költözésre!
Budapest egyik legikonikusabb utcájában, a VII. kerületi Kazinczy utcai sétányon kínálunk megvételre egy ritka lehetőséget: egy teljes körűen felújított, hosszú- vagy középtávú bérbeadásra vagy lakhatásra alkalmas ingatlant teljes berendezéssel!
A lakás belső udvari, 2. emeleti, nyugodt fekvésű, a bejárat előtt pedig egy hangulatos kiülő ad extra teret a reggeli kávéhoz vagy esti pihenéshez.
Főbb paraméterek:
-38 nm | 2 hálószoba + nappali
-Keleti tájolás, világos, napos
-Teljesen felújított új vezetékek, gépesített konyha, fürdőszoba, burkolatok
-3 rétegű thermo ablakok
-Elektromos fűtőpanelek + nagy teljesítményű, wifis hűtő-fűtő klíma
-Új Ariston elektromos bojler (wifis)
-Rejtett LED világítás, dizájn bútorok, látvány kandalló
-Számkódos okos zár
-Bútorozottan, teljes berendezéssel együtt eladó
Elrendezés:
-az előszobától jobbra 9,5 nm-es hálószoba, nagy ablakokkal az udvar felé
-12 nm-es nappali-étkező, modern rejtett világítással
-a nappalival egy légtérben található a 4,6 nm-es, teljesen gépesített konyha
-mellette 5 nm-es hálófülke, hangulatos pengefallal leválasztva
-3,5 nm-es fürdőszoba, épített zuhanyzóval
-külön WC, itt kapott helyet az új Ariston bojler
A lakás az emelet utolsó lakása, előtte nincs átjárás, a csend és privát tér garantált.
A ház és a környék:
A társasház átlagos állapotú, lakóinak nagy része rövid távú bérbeadással foglalkozik, így a környezet kifejezetten befektetőbarát.
A Kazinczy utca Budapest egyik legismertebb sétáló utcája, ahol:
-ikonikus romkocsmák (Szimpla, Ellátó Kert, stb.),
-pár lépésre Zsinagóga
A környék egyik legkeresettebb címén található, kiváló lokáció.
Belső udvari, csendes, intim környezet.
Alacsony fenntartási költségek a modern elektromos fűtésnek és gépészetnek köszönhetően.
Nincs szükség felújításra, azonnal kiadható vagy költözhető.
Tulajdonságok
Téglalakás
Újszerű
Elektromos
1940
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel