+6 fotó
Hirdetéskód: 8947989
Referenciaszám: 25263
Frissítve: 9 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 30 millió Ft
30 millió Ft
1,11 millió Ft/m²
27 m²
1 szoba
Leírás
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás.
Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobából, külön konyhából és fürdőszobából áll. Különlegessége, hogy a lichthof felé egy saját használatú terasz tartozik hozzá, amely kizárólag ebből a lakásból közelíthető meg, így egy kis privát kültéri tér is rendelkezésre áll. A fűtés házközponti, a közös költség 15.000 Ft, amely már a fűtést is tartalmazza, így a fenntartási költségek kedvezőek és jól tervezhetők.
A lakás a belváros egyik frekventált részén található, kiváló infrastruktúrával. Néhány perc sétára elérhető a Blaha Lujza tér és az Erzsébet körút, ahol több villamos- és buszjárat biztosít gyors közlekedést a város bármely pontjára. A környéken számos üzlet, étterem, kávézó és szolgáltatás található, így saját részre és befektetésnek is kiváló választás. Az ingatlan felújítást igényel, így új tulajdonosa teljes mértékben saját ízlésére alakíthatja.
A hirdetés tájékoztató jellegű.
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Felújítandó
Házközponti
1900
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 1 351 04
Hitelkalkulátor
Második évtől
129 106 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.