Eladó lakás Budapest VII. kerület 77 nm
Eladó lakás Budapest VII. kerület 77 nm
Eladó lakás Budapest VII. kerület 77 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9005380
Referenciaszám: LK093819-5223776
Feltöltve: 2 napja

Budapest VII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 95 millió Ft

95 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
77 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII. kerületében, Rottenbiller utca elején, a Városligethez közel. A lakás utcára néző, világos ablakokkal rendelkezik, klímával felszerelt, valamint bútorozott és teljesen berendezett, így akár azonnal költözhető vagy kiadható. A lakás egy polgári stílusú ház 3. emeletén helyezkedik el. Lift nincs, de a lépcsőház rendezett és karbantartott. A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: közelben tömegközlekedés, üzletek, éttermek, egyetemek és iskolák is megtalálhatók.

Tulajdonságok

Típus:
Állapot:
Fűtés:
Építés éve:
1896
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

HA
Hortobágyi Anna
Duna House Ligetváros
Az iroda összes hirdetése
+36 1 444 67

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 320 663 Ft
Második évtől
408 837 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.