Hirdetéskód: 9010650
Feltöltve: ma
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 110 millió Ft
110 millió Ft
1,59 millió Ft/m²
69 m²
4 szoba
4. emelet
Madách Imre téren felújított lakás eladó!
Budapest VII. kerületének Erzsébetváros részén a Madách Imre téren felújított lakás eladó!
A Deák Ferenc tér közvetlen közelében van, így a tömegközlekedése kimagasló. Az M1, M2 és M3 metróvonalak 2 perc sétára vannak, számos busz-és villamosjárat is rendelkezésre áll a közvetlen közelben. Innen tényleg gyorsan eljuthatunk Budapest bármely pontjára. Számos bevásárlási lehetőség kínálkozik a környéken, illetve a mindennapi teendőinket a közelben és gyorsan el tudjuk intézni.
A 69 nm-es ingatlan a 4. emeleten található, melyből 2 önálló teljesen külön bejáratú lakás lett kialakítva.
A lakások teljes körűen felújítottak, a lépcsőház felől egy bejárati ajtaja van ahol egy közös előtérből mindkét lakásnak saját bejárata van.
Az ingatlanok 32 és 33 m2, egy háló és egy nappali konyhával van kialakítva, igényes fürdő WC- vel.
Teljesen bútorozott és gépesített, jelenleg Airbnb lakások. Az ablakok a Madách Imre térre néznek.
A lakás fűtését egy házközponti gázkazán látja el, egyedi méréssel.
A közös költség 32.000 Ft, amely tartalmazza a lakás fűtését, víz használatát, a lépcsőház takarítását, a szemétszállítás költségét, a liftek működtetését, karbantartását, a biztosítást.
Ezen felül kell fizetni a villanyszámlát, a gáz használatát.
Az ingatlant befektetők számára ajánljuk, könnyen bérbeadható lakások.
Irányára: 110 Millió Ft
Tulajdonságok
Téglalakás
6
Felújított
Gázkazán
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
TB
Turáni Barbara
+36 20 559 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
473 390 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.