Hirdetéskód: 8893507
Frissítve: 18 napja
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 27,9 millió Ft
27,9 millió Ft
581,3 ezer Ft/m²
48 m²
1+1 fél szoba
szuterén
VIII. LÉGSZESZ UTCÁBAN 48 NM FELÚJÍTOTT INGATLAN ÁRON ALUL ELADÓ!AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, TEHERMENTES!
MOST VAGY SOHA!!!!
Budapest belvárosában ilyen áron? Ritka lehetőség!
48 m²-es, teljesen felújított, AZONNAL költözhető ingatlan eladó a VIII. kerületben, II. János Pál Pápa térnél – akár otthonnak, akár befektetésnek tökéletes választás!
Azonnal kiadható akár egyetemistáknak vagy szépságszalonnak egyaránt!
Mindössze: 27,9 M Ft
- Világos, utcai ablakos helyiség, félszuterén 9 lépcsőn le kelmenni
- Alacsony rezsi, rendezett tulajdon
- Kiváló lokáció, remek közlekedés
Készpénzes vevők előnyben – gyors ügyintézés, gyors költözés!
Ne maradjon le – ilyen ár nem sokáig lesz!
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Felújított
Elektromos
Nem adta meg a hirdető
30 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ST
Székely Tünde
+36 30 355 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
120 069 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel