+17 fotó
Hirdetéskód: 8883889
Referenciaszám: LK053824
Frissítve: 23 napja
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 113 millió Ft
113 millió Ft
1,35 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
84 m²
3 szoba
2. emelet
Leírás
ELADÓ NAGYPOLGÁRI LAKÁS A PALOTANEGYEDBEN!
Eladó 84nm-es, 3 szobás, 2.emeleti lakás liftes házban.
Fűtése gázcirkó.
A lakás jelenleg is jó állapotú, szinte azonnal költözhető, de igény szerint felújítást/modernizálást igényelhet.
Az ingatlan tehermentes, hitelezhető, rezsije kedvező, alatta, felette, mellette lakások találhatók.
Közlekedési kapcsolata kiváló: a csendes utcából rövid sétával elérhető a metró, buszok, villamosok.
A közelben minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges.
**A fotók egy része AI segítségével készült a személyes tárgyak eltávolításával és a terek rendezésével, hogy a lakás valódi adottságai jobban látszódjanak. A bútorok, falak és beépített elemek változatlanok. Néhány berendezési terv is készült, hogy segítsék elképzelni a lakásban rejlő lehetőségeket.**
További információért, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Jó állapotú
Gázkazán
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 26 568 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
486 300 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.