+5 fotó
Hirdetéskód: 8890454
Referenciaszám: H513728-5149641
Frissítve: 7 napja
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 67 millió Ft
67 millió Ft
1,37 millió Ft/m²
49 m²
2 szoba
földszint
Eladó lakás Budapest 8. ker., Csarnok negyed
Eladó Budapest VIII. kerületében található ingatlan
Az ingatlan paraméterei:
- 49nm
- 2 szoba
- Mika gázkazán
- Bútorozottan is megvásárolható
- Átlagos állapot
- kiváló közlekedési és bevásárlási lehetőségek
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet párok, első lakásvásárlók vagy befektetők számára
Amennyiben felkeltette az érdeklődését az ingatlan, keressen bizalommal a hét bármely napján
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
67000000 Ft
Csuha Attila 06704545081 ifj.csuha.attila@oc.hu
Referencia szám: H513728
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gázkazán
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 716 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
288 337 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 716 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 716 8