Eladó lakás Budapest VIII. kerület 38 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület 38 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület 38 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8934411
Referenciaszám: H514960
Frissítve: 2 napja

Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 39 millió Ft

39 millió Ft
1,03 millió Ft/m²
38 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Eladásra kínálunk 1 szobás, felújítandó lakást egy rendezett társasház 3. emeletén. A házban lift nem található, azonban a lakás elhelyezkedése és adottságai remek lehetőséget kínálnak saját ízlés szerinti kialakításra. Az ingatlan tágas, világos szobával rendelkezik, amely utcai nézetű, így természetes fényben gazdag. A környék kiváló közlekedéssel rendelkezik, a mindennapi bevásárlást pedig nagyban megkönnyíti, hogy a Teleki téri piac pár perc sétára található. A közelben üzletek, szolgáltatások és tömegközlekedési lehetőségek is elérhetők. A lakás felújítandó állapotú, így ideális választás lehet befektetőknek vagy azoknak, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék kialakítani új otthonukat. Főbb jellemzők: 1 szobás lakás 3. emelet (lift nincs) utcai nézet tágas szoba felújítandó állapot jó közlekedés a Teleki téri piac közelében
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1900

Az iroda összes hirdetése
+36 70 435 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 131 641 Ft
Második évtől
167 838 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.