+5 fotó
Hirdetéskód: 9001097
Referenciaszám: H511279-5191260
Frissítve: ma
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 79,9 millió Ft
79,9 millió Ft
951,2 ezer Ft/m²
84 m²
3 szoba
3. emelet
Eladó lakás Budapest 8. ker., Orczy negyed
Felújított homlokzatú, liftes társasházban, felújított magas emeleti lakás, 2 külön nyíló háló szoba, 2 fürdőszobával, ami igazi ritkaság!
84nm, 3 szoba, azonnal költözhető.
MIÉRT EZT VÁLASSZA?
- Központi elhelyezkedésű, 8. kerületi, belvárosi lakás
- Több egyetem is található a közelben
- Felújított homlokzat, tiszta, jó állapotban lévő liftes ház
- 3. emeleti, nemrégiben teljes körűen felújítva,
- 3 külön nyíló szoba, 2 fürdőszoba,
- Befektetésnek is rendkívül alkalmas
INGATLAN
- 84 nm, 3 szoba,(külön nyíló)
- 2 fürdőszoba
- felújított, új konyhabútorral
- cirkó fűtés
KÖRNYÉK
VIII. kerület, Baross utca, környék az elmúlt években nagy fejlődésnek indult, a Kálvária tér és környéke megszépült.
A közelben több egyetem is megtalálható: Óbudai Egyetem - Keleti Károly Gazdasági Kar, Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Közlekedés: 23-as, 24-es villamos, 9-es busz, 72-es troli busz, melyekkel a város központi részei percek alatt elérhetőek.
A közelben számos szolgáltató és vendéglátó egység elérhető. Corvin pláza 10 percre található.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lakás, keressen bizalommal!
Az ingatlan irányára: 79,900,000 Ft
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Galbáts Angelika
+36 70 454 5455
Referencia szám: H511279-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
1910
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
343 853 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.