+8 fotó
Hirdetéskód: 8997192
Referenciaszám: 25626
Frissítve: 1 napja
Budapest X. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 52,39 millió Ft
52,39 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
44 m²
1+1 fél szoba
1. emelet
Leírás
ELADÓ EGY 44 NM-ES MÁSFÉL SZOBÁS LAKÁS A PUSKÁS FERENC STADIONHOZ KÖZEL!
Eladásra kínálunk egy 44 nm-es, 2 külön nyíló szobával rendelkező, kiváló elosztású 1. emeleti lakást tégla társasházban.
A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas.
A társasház villanyvezetékrendszere az év folyamán megújul, ebből kifolyólag a lakás is könnyen átvezetékelhetővé válik.
A lakáshoz tartozik a pincében egy kb. 5-6nm nagyságú tároló is.
Az ingatlan a Nyugati tájolásának köszönhetően a délutáni órákban rendkívül világos.
A lakás igény szerint alakítható.
Ablakai műanyagok és a teljes lakás frissen festett.
A lakás melegét gázkonvektorok biztosítják.
A környék csendes, a lakótelep folyamatosan fejlődik, pár perc sétával elérhető a buszmegálló, bolt, park, iskola.
Könnyen megközelíthető a Puskás Ferenc Stadion, Örs Vezér Tere, Kőbánya alsó vasútállomás.
Parkolás a környéken ingyenes.
A lakás 1/1 tulajdon, tehermentes.
Vevőink számára a közvetítés díjmentes.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Átlagos
Gáz (konvektor)
1940
H
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 1 780 82
Hitelkalkulátor
Második évtől
225 463 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.