+13 fotó
Hirdetéskód: 9001815
Referenciaszám: 395797
Feltöltve: 5 napja
Budapest X. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 25,99 millió Ft
25,99 millió Ft
962,6 ezer Ft/m²
27 m²
1 szoba
földszint
Eladó téglalakás Budapest, X. kerület, 27nm, 25.990.000Ft - Kada utca
KIVÁLÓ BEFEKTETÉS!
X. kerület, Óhegy méltán népszerű részén, a Kada utcában, remek adottságokkal bíró, földszinti, 27 nm-es, 1 szobás, napos világos, jól alakítható, alacsony fenntartású, gáz konvektor fűtésű, felújítandó állapotú lakás, udvarra néző, kertkapcsolatos, kulturált lakóközösségű társasházban eladó.
A közös költség 15.000 Ft havonta.
A hátsó kertrész igény szerint privát kertté leválasztható!
Kitűnő elhelyezkedésének köszönhetően befektetésre is kiváló, azonnal kiadható!
Az ár, irányár!
Ügyfeleink részére BANKFÜGGETLEN hitel ügyintéző kollégáink szívesen nyújtanak segítséget, hitellel, vagy akár CSOK-kal és biztosítással kapcsolatban is!
További részletekért, hívjon bizalommal! (Akár hétvégén is!)
G.B. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395797
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1960
F
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 786 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
111 849 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.