Eladó lakás Budapest X. kerület, Kelemen utca 54 nm
Eladó lakás Budapest X. kerület, Kelemen utca 54 nm
Eladó lakás Budapest X. kerület, Kelemen utca 54 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 8993954
Frissítve: 6 napja

Budapest X. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 72 millió Ft

72 millió Ft
1,33 millió Ft/m²
54 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Kőbánya kedvelt részén, Óhegyen eladó egy 54 m²-es, 3. emeleti, újszerű állapotú téglalakás, 2005-ben épült társasházban. A lakás jó elosztású, a szobák külön nyílóak, mindkét szobából erkélykapcsolattal. Világos, napfényes otthon. A konyha ablakos és gépesített. A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található. Felszereltség: hűtő-fűtő klíma mind két szobában beépített szekrények az előszobában parketta a szobákban, gres burkolat a többi helyiségben Fűtés: házközponti, egyedi méréssel Közös költség: 15.825 Ft A társasház rendezett, gondozott belső kerttel és gépkocsi-beállási lehetőséggel. Jó közlekedés, a közelben több busz- és trolijárat elérhető. A lakás per- és tehermentes, azonnal költözhető.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
2005
Erkély:
7,7 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségbeépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornaerkélyétkezőgépesítettjó beosztásújó közlekedésűkaputelefonklímakocsibeállóösszkomfortosparkettásredőnyvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 257 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 243 029 Ft
Második évtől
309 855 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.