Eladó lakás Budapest X. kerület 47 nm
Eladó lakás Budapest X. kerület 47 nm
Eladó lakás Budapest X. kerület 47 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9007185
Referenciaszám: LK050454-5224381
Feltöltve: ma

Budapest X. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 63,4 millió Ft

63,4 millió Ft
1,35 millió Ft/m²
47 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
X. kerületben közel Keresztúrhoz, eladó egy jó állapotú, 2. emeleti erkélyes lakás, rendezett lakóparki környezetben a Kozma utcában.Az teljes ingatlan frissen festett, új fürdőszobával rendelkezik, műanyag nyílászárókkal, redőnyökkel.Energetikai besorolás: B.A burkolatok rendben vannak.A konyha tartalmazza a beépített, gépesített konyhabútort.A szobák részben bútorozottak.A nyílászárók műanyag nyílászárók és a konyha kivételével mind redőnnyel ellátottak!A fűtés konvektorral, vagy hűtő-fűtő klímával megoldható.A meleg vizet egy nem régi, Ariston bojler biztosítja.Egyedi vízóra van.A közös ktg: 17,200 Ft.Energetikai besorolás: B.A pincében van saját, zárható tároló.A felújított társasház, több lakóépület szomszédságában, szellősen helyezkedik el egy parkosított, elkerített területen.Parkolóhelyek sorompóval elválasztva a közterülettől.A közös parkot mindenki kedvére használhatja, amennyiben a természetben szeretne sétálni, vagy leülni egy padra.A környék extra biztonságos!A közlekedés, jó, buszmegállók egy sarokra megtalálhatóak az ingatlantól. Örs Vezér tere, KÖKI gyorsan elérhető.A képek között vannak látványtervek is! Referencia szám: LK050454

Építés éve:
1940
Energetikai besorolás:
B

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mező László
Duna House - Rákosliget
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 16

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 214 001 Ft