Eladó lakás Budapest XI. kerület, Kelenföld 69 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület, Kelenföld 69 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület, Kelenföld 69 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9004417
Referenciaszám: M328979
Frissítve: 1 napja

Budapest XI. kerület eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 105,9 millió Ft

105,9 millió Ft
1,53 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
69 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Kelenföld, Albert utcai park közelében ELADÓ egy 2+1 szobás összkomfortos lakás. A társasház saját kerttel rendelkezik, jó állapotú. A tető és az ereszcsatorna tavaly került felújításra. A lakás jó állapotú műanyag nyílászárók, a villany hálózat korszerűsítése 2 éve került felújításra. Bosch kondenzációs kazán biztosítja a fűtést és a melegvizet. A nappaliban egy hűtő- fűtő Daikin klíma. Közösköltség 25000 Ft/hó. Alacsony rezsi. A lakáshoz tartozik egy 6 nm-es tároló. A kert a lakók számára kellemes környezetet és kikapcsolódást biztosít a pihenni vágyóknak, de gyermekek számára is ideális a kertben homokozó, trambulin, kis faház található, ahol a kisebb - nagyobb gyerekek számára is jó elfoglaltságot nyújt. A lakásban a helyiségek tágasak jó méretűek a belmagasság 3 méter. A 3 szoba külön nyílik. A nappaliból amerikai konyhás nappali is kialakítható, ezzel plusz egy háló is nyerhető. A lakás csok pluszra és otthon startra is alkalmas lehet. Energetikai besorolás BB. Jó közlekedés. Családbarát zöldövezeti környezet. Közelben iskolák, óvoda, bölcsöde. Vásárlási lehetőség, piac. Várom megtisztelő hívását a hét minden napján.

Építés éve:
1975
Energetikai besorolás:
BB (2016-2023-as besorolás)
klímaösszkomfortosvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Boda Katalin
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda